İNCİR KULÜBE

Küçük, sıcak samimi, tamamı ahşaptan yapılmış bir yapıdır. İncir gibi küçük ama bir o kadar güzel tat bırakacaktır.
Bu yapımızın tuvalet ve banyo ihtiyacı ortak alandaki tuvalet banyodan karşılanır.

  • İncir Kulübe’de ücrete kahvaltı dahildir. !!! Pandemiden dolayı “sabah kahvaltısı” kaldırılmıştır.
  • Diğer yemek öğünlerini ortak mutfak alanında hazırlayıp yiyebilirsiniz.
  • Dikey Dünya’da yemek hizmeti 10 kişi ve üzeri gurup faaliyetlerinde verilmektedir.

“Birlikte Yaşam” Kurallarımız

-Çevreye ve doğaya saygılı olmak DİKEY DÜNYA’nın olmazsa olmazı…

-Doğanın içinde enerji kaynaklarına uzak bir yaşam sürüyor, misafirlerimizden su ve elektrik kullanımı konusunda dikkat ve özen bekliyoruz.

-Bizim dünyamızda evlerin içinde, yemek alanında sigara içilmez. Bunun için kaldığınız odanın verandası veya bahçedeki sigara içme alanı kullanılır. Sigara izmaritleri ve çöpler yere atılmaz.

-DİKEY DÜNYA’da geri dönüşüm için, sentetik ve yiyecek çöpleri ayrıştırılır. Sizler de yiyecek çöplerinizi ayrıştırıp, biriktirdiğimiz kompost havuzuna boşaltabilirsiniz.

-DİKEY DÜNYA’da misafirlerimiz birbirlerinin uyku saatlerine özen gösterir.

-DİKEY DÜNYA bulunduğu konumda yalnız değil. Komşularımızın bahçeleri, bostanları ve bağlarını da koruma bir sorumluluğumuz var. Kendilerinden izin alınmadan bu alanlara girmek, ürünleri toplamak ve söz konusu alanları kullanmak konusunda hassasız.

Kamp ateşinin yakılması ve kontrolü ise ciddi bir konu olup, odunların dikkatli kullanılması ve gece yatmadan önce ateşin söndürülmesi gerekmektedir. Kamp ateşi, emniyet açısından, sadece belirlenen ateş alanında yakılmaktadır.

-DİKEY DÜNYA, hayvanların haklarına saygı duymakta ve sizlerle birlikte gelmelerini elbette desteklemektedir. Hayvan dostlarımız istedikleri her yerde dolaşabilirler ancak odalara, yemek alanına ve mutfağa alınmamasını rica ediyoruz.

-DİKEY DÜNYA’da kesin rezervasyon,  toplam bedelin yarısının ilgili hesaba yatırılması ile mümkün olmaktadır.

galeri